fbpx
loader image
Grafikus álláshirdetés, Grünwald by Z.E.H. Kft._

Grünwald Karrier

Grafikus

Szeretnél maradandót alkotni? Kihívásokra vágysz?

A Grünwald Factory by Z.E.H. Kft. Téged keres grafikus pozícióba, pécsi, fialatos csapatunk új tagjaként. Leendő kollégáink fő feladata a grafikai anyagainkban való együttműködés.

Grafikus

Pécs  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Offline anyagok grafikai tervezése és kivitelezése

  • Kiadványok, katalógusok, iroda design, szóróanyagok, ajándéktárgyak, mesh hálók tervezése

  • Komplex arculattervezése

  • Belső kommunikációs anyagok készítése

  • Új termék design-ok kialakítása

  • Social media képanyagainak tervezése

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Felsőfokú grafikusi végzettség

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat

  • Adobe programcsalád magasszintű ismerete (Photoshop, Illustrator, Indesign)

  • Nyomdai és digitális anyagleadási ismeret

  • Önálló, proaktív munkavégzés

  • Precíz, pontos, megbízható

  • Kreatív gondolkodás, a részletekre való odafigyelés

  • Aktuális design trendek és technológiák ismerete

    Előnyt jelent:

    • Angol társalgási szintű nyelvtudás

    • Marketing ismeretek

    • Tapasztalat termékdesign területén

    Állás, munka területe(i):

    • Grafikus
    • Képszerkesztő
    • Designer

    Amit kínálunk:

    Változatos és kreatív munkakör

    Hosszú távú munkavégzési lehetőség

    Dinamikusan fejlődő cég biztos háttere

    Kiváló munkakörnyezet, fiatalos, jó hangulatú csapat, segítőkész kollégákkal

    Rugalmas munkavégzés, részleges home office lehetőség

    Teljes munkaidős állás

    Érdekel? Vágj bele!

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, portfólióval, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.