fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Autószerelő

A Grünwald Factory by Z.E.H. Kft. türjei telephelyén, saját autószerelő műhely keretei között, személygépjárművek, kisteherautók, mini dömperek, árokásógépek szervízelésével is foglalkozik. A növekvő gépparkunk mind több autószerelést, javítási igényt mutat, ezért autószerelő kollégákat keresünk, rugalmas időbeosztással, 4-6-8 órában, egyeztetés szerint.

Türje  |  Teljes munkaidő

+36 (30) 432-3133

Autószerelő

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • A partnercégek által üzemeltetett   személygépjárművek, kisteherautók szervizelése, általános javításainak elvégzése;
  • A gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése;
  • A javításra átvett gépjárművek diagnosztizálása;
  • Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Autószerelői vagy autóvillamossági szerelői vagy technikusi végzettség;
  • „B” kategóriás vezetői engedély;
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeret.

Előnyt jelent:

  • Személygépjárművek szervizelésben szerzett tapasztalat (3-5 év);
  • Diagnosztikai műszerek, berendezések használatának széleskörű ismerete;
  • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel;
  • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban;
  • Problémamegoldó csapatjátékos hozzáállás.

Állás, munka területe(i):

  • Autószerelő

Amit kínálunk:

Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

Céges bejárás

Szakmai fejlődési lehetőség

Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezés hétfőtől-péntekig 7:00 és 15:00 óra között a +36 (30) 432-3133 telefonszámon.