fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Autóvillamossági szerelő

A Grünwald Factory by Z.E.H. Kft. türjei telephelyén, saját autószerelő műhely keretei között, személygépjárművek, kisteherautók, mini dömperek, árokásógépek szervízelésével is foglalkozik. A növekvő gépparkunk mind több diagnosztizálást, javítási igényt mutat, ezért autóvillamossági szerelő kollégákat keresünk, rugalmas időbeosztással, 4-6-8 órában, egyeztetés szerint.

Türje  |  Teljes munkaidő

+36 (30) 432-3133

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Szervizelés során végzi a gépjárműveken az elektronikai, illetve villamossági szerelői munkákat;
  • Autóvillamossághoz kapcsolódó általános autószerelési feladatok elvégzése
  • Aktívan részt vesz a fizikai javításokban;
  • Alapanyag rendelés általános beszerzési csatornákon.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Autóvillamossági szerelő tapasztalat vagy autóvillamossági végzettség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Autóvillamossági szerelő végzettség és min. 3 év tapasztalat;
  • Diagnosztikai műszerek, berendezések használatának széleskörű ismerete;
  • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel;
  • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban;
  • Problémamegoldó csapatjátékos hozzáállás.

Állás, munka területe(i):

  • Autóvillamossági szerelő

Amit kínálunk:

Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

Céges bejárás

Szakmai fejlődési lehetőség

Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezés hétfőtől-péntekig 7:00 és 15:00 óra között a +36 (30) 432-3133 telefonszámon.