fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Építési projekt koordinátor,
termék beépítést támogató mérnök

A Grünwald by Z.E.H. Kft. 10+ éve működik a környezettechnikai termékek gyártásának területén. Mérnökirodával, gyártóüzemmel, beépítő csapatainkkal egyedülálló  termék és a szolgáltatásokat nyújtunk a magyar piacon. Esővízgyűjtés és szennyvízkezelési környezettechnikai projektjeink műszaki és szakmai támogatására, új innovatív hidropóniás moduláris házak műszaki piaci bevezetésére új kollégát keresünk.

Türje  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Esővíz és szennyvízgyűjtés lakossági projekt kivitelezések szakmai irányítása
  • Új fejlesztésű rendszerek beépítési módszertanának tesztelés és kidolgozása
  • Teljesítményértékelési és minőségértékelési rendszer üzemeltetése
  • Árajánlatok készítése, megrendelések figyelemmel követése
  • Műszaki rajzok értelmezése / átlátása
  • Építései kooperácioókon / tárgyalásokon való részvétel
  • Társosztályokkal való kapcsolat tartás

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Felsőfokú, mérnöki végzettség (Gépész,- építő-, építész- vízmérnök)
  • Középfokú szakipari végzettség
  • Problémamegoldó , szervező és konfliktuskezelő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség

 Versenyképes juttatás, cafetéria

Mobiltelefon, laptop

Esetenként bejárási támogatás

Fejlődési lehetőség

 Könnyű megközelítés

Csapatépítő programok

Kávé, hogy mindig friss maradj

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.