fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Építésvezető

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik! Nyugat – Európai mélyépítési kultúrát építünk, ennek megvalósításához keres belvárosi mérnökirodánk innovációt szem előtt tartó építésvezetőt. Az új környezettechnikai építési kultúra eredményét nemzetközi kiállítások keretei között is szeretnénk megmutatni. Esővízgyűjtés, hidropónia, medence, moduláris zöldház, ökoszisztéma. Ha új célokra van szükséged, kihívásokra vágysz, mi rád várunk!

Pécs  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Új és tapasztalaton alapuló mélyépítési és építési technológiák bevezetése;
  • Gyári kapcsolattartás, termékfejlesztési támogatás;
  • A cég saját mélyépítési kivitelezési munkáinak koordinálása, vezetése;
  • A cég saját ingatlanainak kivitelezési munkáinak koordinálása, ellenőrzése;
  • A projektek naprakész műszaki dokumentálása, nyomon követése;
  • Építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása;
  • Kivitelezés minőségi ellenőrzése;
  • Ütemtervek készítése és azok betartatása.

    Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

    • Felsőfokú szakirányú (építész-, építőmérnök) műszaki végzettség;
    • Legalább 3 év szakmai, releváns építőipari tapasztalat;
    • Döntéshelyzetben gyors, higgadt és eredmény-orientáltság;
    • Határozott fellépés, emberközpontúság, csapatépítési képesség;
    • Innovációs és szakmai kíváncsiság.

      Előnyt jelent:

      • A mélyépítésben vagy vízkezelésben szerzett jártasság;
      • Szakmai angol nyelvtudás, szóban és írásban;
      • Érvényes, regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság.

      Állás, munka területe(i):

      • Építésvezető
      • Építészmérnök
      • Építész
      • Építőmérnök

      Amit kínálunk:

      Nemzetközi bemutatkozást munkád eredményéről

      Kreatív környezet, alkotási szabadság, #bedifferent

      Nemzetközi kiálltás látogatás, új trendek megismerése

      Bejárás támogatás

      Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

      Laptop, mobiltelefon

      Professzionális munkakörnyezet

      Szakmai tréningek, tovább képzések

      Szabad hétvégék és rugalmas időbeosztás

      Jó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások

      Érdekel? Vágj bele!

      Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.