fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Építésztechnikus, építőmérnök

A Grünwald by Z.E.H. Kft. több mint 10 éve működik a környezettechnikai termékek gyártásának területén. Mérnökirodával, gyártóüzemmel, valamint a beépítő csapataival egyedülálló, folyamatosan fejlődő termékekkel és szolgáltatásokkal van jelen a magyar piacon. Esővízgyűjtő és egyéb környezettechnikai berendezések építési projektjeinek előkészítésére pályakezdő, vagy tapasztalt mérnök kollégákat keres. Rugalmas Nyugat – Európai munkarend és gondolkodás, új termékek piaci bevezetése, külföldi jelenlét előkészítése, kutatás – fejlesztés, szerteágazó tudás megszerzésének lehetőségét biztosítjuk.

Türje  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Folyamatban lévő építőipari projektek támogatása és utókövetése (anyagszámítások, árajánlatok készítése, alapanyagok megrendelése, projektek ütemtervének előkészítése és nyomon követése, összefoglalók és költségelszámolások készítése);
  • Közbeszerzések árazástalan költségvetésének készítése;
  • Helyszíni felmérések készítése;
  • Projektek, kapcsolódó beszerzések ütemezése, szervezése;
  • Vállalkozói szerződések előkészítése, összeállítása;
  • Kapcsolattartás a szerződött vállalkozókkal;
  • Projekttel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Építőmérnöki területen szereztél középfokú vagy felsőfokú szakirányú műszaki végzettség;
  • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel,
  • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban,
  • Problémamegoldó csapatjátékos hozzáállás.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök;
  • Építőmérnök;
  • Építőipar, Ingatlan;
  • Műszaki előkészítő.

Amit kínálunk:

Kiemelt, stabil fizetés

Bejárás támogatás, szükségszerűen cégautó

Mobiltelefon, laptop

Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál

Szakmai tréningek

Szabad hétvégék

Jó hangulatú csapat

Dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.