fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Gépészmérnök

A Grünwald by Z.E.H. Kft. több évre előre látható ingatlanfejlesztési projektek kivitelezéséhez keres, – saját beruházások keretében, – a fejlesztési víziókon át, a kivitelezés irányításával, építési projektekben jártas mérnököt. Új kollégánk feladata a kivitelezési folyamatok napi szintű koordinálása, irányítása és ellenőrzése.

Építőmérnök

Türje  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Fejlesztési víziók, gondolatok, kivitelezési tervek megrendelése;
  • Projektek előkészítése, anyagigény kiszámítása;
  • Beszállítók és alvállalkozók keresése, versenyeztetése, szerződések előkészítése;
  • Építési projektek dokumentációjának kezelése, összeállítása;
  • Telephelyi működtető, karbantartó, felújító csapat szervezése, irányítása;
  • Projektek felügyelete, ellenőrzése
  • Műszaki dokumentációk elkészítése, beadása.

    Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

    • Építőiparban, előkészítésben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel;
    • Mérnöki diploma;
    • „B” kategóriás jogosítvány.

      Előnyt jelent:

      • Jártasság az építési projektekben;
      • Problémamegoldó csapatjátékos hozzáállás;
      • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban.

      Állás, munka területe(i):

      • Építészmérnök
      • Építész
      • Építőmérnök

      Amit kínálunk:

      Rugalmas munkakörnyezet, munkaidő beosztás

      Új modern, innovatív megoldások, ötletek megvalósíthatósága

      Külföldi és hazai szakmai kiállítások szemlézése, zöld innovációs tudás megszerzése

      A szükséges tárgyi (telefon, laptop, autó) és személyi erőforrások

      Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség

      Felelősségteljes vezetői pozíció egy folyamatosan növekvő cégben

      Hosszú távú, stabil munka támogató környezetben

      Érdekel? Vágj bele!

      Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.