fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Gyártás-
támogató mérnök

Fémmegmunkálással, ill. műanyag termékek gyártásával foglalkozó,
dinamikusan bővülő cégünk keres, a modern technológiák kezelését,
bevezetését szívén viselő GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK kollégát.

Gyártástámogató mérnök

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • A műanyag termékek gyártásának támogatása, szabályok kialakítása, leírások készítése, dokumentációs feladatok elvégzése,
  • Gyártási folyamatok, gyártóeszközök fejlesztése,
  • Gyártásban felmerülő problémák elemzése, megoldása,
  • Új gyártóeszközök, berendezések gyártásba való integrálása,
  • Részvétel a termékek tesztelésében,
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, árajánlatlkérés, szerződéskötés,
  • Szoros együttműködés a minőségüggyel és a karbatarással.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Gépészmérnök / egyéb mérnök végzettség
  • Lehetsz pályakezdő, de az sem gond, ha van már egy kis tapasztalatod,
  • AutoCad vagy SolidWorks software ismerete

Amit kínálunk:

Nemzetközi kiállításokon való részvétel (számunkra elsődleges a Te tudásod bővítése)

Modern technológiákról szóló konferenciák látogatása

Fejlesztési projektben vehetsz részt vagy akár vezetheted azokat

Abszolút stabil iparág, ami mostanában nagy értéket jelent

Bejárási támogatásban részesülsz, akár autó biztosítása

Széleskörű ismeretek megszerzésének lehetősége, nem csak egy célterület megismerése

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.

karrier@grunwald.co.hu