fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Karbantartó

Grünwald Factory Türje telephelyén jelenleg egy átfogó beruházási és felújítási programot valósítunk meg. Az új építésű csarnokok mellett a meglévő épületek általános javításai, üzemeltetése, karbantartása, szakmunkás kollégák és alvállalkozók koordinálása tartozna leendő kollégánk feladatai közé.

Türje  |  Teljes munkaidő

+36 (30) 432-3133

Karbantartó

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Ingatlanok – irodák, raktárak általános ütemezett karbantartási és épület szerviz feladatainak ellátása;
  • Hibakezelés, problémamegoldások biztosítása, kapcsolattartás partnereink műszaki és üzemeltetési kollegáival;
  • Alvállalkozók munkavégzésének felügyelete és segítése;
  • Külső területek ellenőrzése- (kapcsolattartás kőművesekkel, villanyszerelőkkel, karbantartó szakcégekkel);
  • Épületeken kisebb javítások elvégzése.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Szakmunkás / Középfokú műszaki végzettség;
  • Épület karbantartói gyakorlat;
  • Kommunikációs készség, konfliktuskezelés;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Megbízhatóság, jó problémamegoldó készség, rugalmasság;
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség;
  • Precíz, önálló munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Karbantartó

Amit kínálunk:

Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés

8 órás bejelentés

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

Határozatlan idejű munkaszerződés

Előrejutási lehetőség

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezés hétfőtől-péntekig 7:00 és 15:00 óra között a +36 (30) 432-3133 telefonszámon.