fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Kőműves
Munkatárs

Ha kőműves a szakmád, szeretnél minden nap időben otthon lenni, mi a türjei telephelyünk modernizációjában számítanánk rád! Nálunk fontos, hogy szeresd amit csinálsz, ezért érdemes felkelni minden reggel!

Kőműves munkatárs

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Kivitelezési és karbantartói feladatok ellátása.

Bérezés:

  • 8 órás bejelentés;
  • Próbaidőszak után, bérezés szakmai tudás szerint.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Szakmunkás bizonyítvány;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Fizikai terhelhetőség;
  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

Kiemelkedő fizetés

Hosszútávú korrekt munkahely

Határozatlan idejű munkaszerződés

Folyamatos szakmai képzések

Előrejutási lehetőség

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezz hétfőtől péntekig 07:00 – 15:00 óra között a +36 (30) 432-3133 telefonszámon!