fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Környezetmérnök gyakornok

Pécs belvárosi irodánkba keresünk fiatal környezetmérnök hallgatókat gyakornoki pozícióba. Ha szeretnéd magad a jövőbeli szakmádban kipróbálni, olyan helyen dolgoznál, ahol nem követik, hanem alakítják a trendeket, akkor szeretettel várjuk jelentkezésed!

Pécs  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Állás, munka területe(i):

  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás;
  • Mérnök;
  • Környezetmérnök.

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Környezetmérnökök és koordinátorok munkájának támogatása;
  • Árajánlat és kivitelezési dokumentációk készítése;
  • Szakmai ismeretek hasznosítása.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Heti minimum 2-3 hétköznap vállalása (természetesen 5 napos munkarend is vállalható);
  • Nappali, levelező, hallgatói jogviszony, esetleg halasztás;
  • Betöltött 18. életév.

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség

Szakmai gyakorlati igazolás

Versenyképes bérezés

Pécs belvárosi munkakörnyezet

Bejárás támogatás

Szakdolgozatírás támogatása

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.