Grünwald Karrier

Logisztikus
Szervező
Asszisztens

Fiatalos pécsi irodánk logisztikai részlegébe keresünk új kollégát, minimum középfokú végzettséggel, logisztikai szervező asszisztens munkakörbe. Modern felhőalapú megoldások kezelése, telefonálás és információs támogatás kollégák irányába, ügyfelek értesítése, kiszállítások és helyszíni bejárások logisztikai megszervezése adja a feladatkör gerincét.

Logisztikus
Szervező
Asszisztens

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • szállítások szervezése;
  • szállítások nyomonkövetése;
  • fuvarokmányok ellenőrzése, feldolgozása;
  • szállítások adminisztrálása az informatikai rendszerben;
  • kapcsolattartás a vevőkkel;
  • telepítő csapatok koordinálása.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • középfokú végzettség;
  • gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség;
  • kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban;
  • önálló, alapos, körültekintő munkavégzés.

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony.

Pontos, kiszámítható bérfizetési morál.

Stabil, megbízható cég háttér.

Szakmai és nyelvi fejlődési-, és előrelépési lehetőség.

Családias hangulat, összetartó csapat.

Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.

karrier@grunwald.co.hu