Grünwald Karrier

Pénzügyi és
számviteli ügyintéző

Környezettechnikai termékek gyártásával foglalkozó,
dinamikusan bővülő cégünk keres, pénzügyi és számviteli
ügyintéző kollégát fiatalos, Kórház téri irodánkba.

Pénzügyi és

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • bejövő számlák adminisztrációja, iktatása;
  • bejövő számlák ellenőrzése, leigazoltatása;
  • pályázati háttérdokumentáció összegyűjtése;
  • kapcsolattartás a szállítókkal, valamint cégen belül a társterületekkel;
  • kimenő számlák készítése;
  • könyvelés előkészítés, előkontírozás.
  • utalási listák előkészítése
  • pályázatos ügyfelek általános kommunikáció, dokumentum beszerzés, koordinálás;

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • középfokú végzettség, és/vagy pénzügyi és számviteli ügyintéző;
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • számviteli alapismeretek;
  • telefonos kommunikáció ügyfelekkel, dokumentumbeszerzéshez;
  • önálló, alapos, körültekintő munkavégzés;

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Pontos, kiszámítható bérfizetési morál

Stabil, megbízható cég háttér

Szakmai és nyelvi fejlődési-, és előrelépési lehetőség

Családias hangulat, összetartó csapat

Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.

karrier@grunwald.co.hu