fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Pénzügyi Ügyintéző

Környezettechnikai termékek gyártásával foglalkozó, dinamikusan bővülő cégünk keres, PÉNZÜGYI és SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ kollégát, türjei telephelyünkön található irodánkba. Nyugat – Európai módon gondolkodunk, számunkra az értékek a fontosak, hiszünk a tehetségekben, várunk Téged is.

Türje  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ EBBEN A POZÍCIÓBAN?

  • Banki utalások előkészítése, egyeztetése, indítása és könyvelése;
  • Pénzügyi kimutatások készítése;
  • Szállítói számlák ellenőrzése, egyeztetés, kompenzálások készítése;
  • Egyenlegközlők kiküldése;
  • Fizetési meghagyásokkal kapcsolatos egyeztetések a partnerekkel;
  • Engedményezési szerződések készítése;
  • Havi és éves záráshoz kapcsolódó számviteli folyamatokban való közreműködés;
  • Nyitott vevő – szállítók ellenőrzése;
  • Pénzügyi projektek megtervezése, végrehajtása, ellenőrzése;
  • Szoros együttműködés társosztályokkal;
  • Cégek egymás közötti elszámolásainak elkészítése.

AHHOZ, HOGY AZ EMLÍTETT FELADATOKBAN KEZDETEKTŐL SIKEREKET ÉRHESS EL, AZ ALÁBBI KVALITÁSOKRA ÉS TAPASZTALATOKRA LESZ SZÜKSÉGED:

  • Pénzügy-számviteli ügyintéző végzettséggel rendelkezel;
  • 3-5 év releváns tapasztalatod már van;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (levelező rendszerek, Excel, Word);
  • Jól Bírod a monotonitást és tudsz önállóan dolgozni;
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez;
  • Általánosan ismered a Microsoft Office-t.

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés;
  • Pénzügyi asszisztens, munkatárs;
  • Számviteli munkatárs.

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Pontos, kiszámítható bérfizetési morál

Bejárás támogatás

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

Professzionális munkakörnyezet

Szakmai tréningek

Szabad hétvégék és rugalmas időbeosztás

Jó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.