fbpx
loader image

Grünwald Karrier

Rendszergazda

Pécs belvárosában található irodánkba munkatársat keresünk rendszergazda, műszaki ügyintéző pozícióba.

Pécs  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Windows-os számítógépek / notebookok és az ezekhez kapcsolódó informatikai eszközök telepítése, üzemeltetése;
  • Mobil ipari eszközök, telefonok telepítése, üzemeltetése;
  • Az üzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk készítése;
  • Biztonsági mentésekhez és archiváláshoz kapcsolódó feladatok elvégzése;
  • Felhasználók munkájának támogatása, helyszíni kiszállással, illetve távmenedzsmenttel;
  • Irodaház műszaki ügyeinek kezelése, digitális rendszer kiépítése;
  • Monday.com adatkezelés, kollégák betanítása, általános műszaki szervezés;
  • Probléma megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása és nyomon követése.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség;
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat.

    Előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás (szakmai dokumentáció olvasási szintű szükséges);
    • Nagyvállalatoknál szerzett üzemeltetési tapasztalat.

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda

    Amit kínálunk:

    Stabil vállalati háttér

    Belvárosi munkakörnyezet

    Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

    Közepes cég előnyei – közvetlen és barátságos légkör, gyors döntési folyamatok

    Rugalmas Nyugat – Európai munkavégzés

    Érdekel? Vágj bele!

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.