loader image
grunwald_allas_fejlesztomernok_turje__

Grünwald Karrier

FEJLESZTŐMÉRNÖK

Szeretnél maradandót alkotni? Terveznél valami újat, kihívásokra vágysz?

A Grünwald Factory by Z.E.H. Kft. Téged keres fejlesztőmérnök pozícióba. Leendő kollégáink feladata új környezettechnikai termékek, medencék, egyéb innovatív termékek és megoldások továbbfejlesztése, új gyártási terveinek elkészítése.

Türje  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Környezettechnikai termékek tervezése, a gyártáshoz szükséges rajzi dokumentáció elkészítése (3D, 2D) és az új termékek gyártásba vezetésének támogatása;
  • Meglévő termékek módosítása a vevői igények, visszajelzések és a gyártási tapasztalatok alapján;
  • Termék fejlesztésével kapcsolatos projektekben való részvétel;
  • A terméket érintő változások megfelelő dokumentálása, tesztelése és jóváhagyatása;
  • A gyártás műszaki támogatása a felmerülő gyártási problémák esetén a termékek dokumentációs és funkcionális kérdéseivel, feladataival kapcsolatosan;
  • Új termékek, darabjegyzékek és munkautasítások létrehozása a vállalatirányítási rendszerben és azok rendszeres karbantartása.

AHHOZ, HOGY AZ EMLÍTETT FELADATOKBAN KEZDETEKTŐL SIKEREKET ÉRHESS EL, AZ ALÁBBI KVALITÁSOKRA ÉS TAPASZTALATOKRA LESZ SZÜKSÉGED:

  • SolidWorks vagy SolidEdge rajzolási környezet ismerete;
  • Fogékonyság új gépek, berendezések megalkotására;
  • Kreatív, bátor gondolkozás;
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel;
  • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban;
  • Problémamegoldó csapatjátékos hozzáállás.

MUNKATERÜLET

  • Fejlesztőmérnök

Amit kínálunk:

Kreatív környezet, alkotási szabadság, #bedifferent;

Nemzetközi kiálltás látogatás, új műszaki trendek megismerése.

Bejárás támogatás;

Laptop, mobiltelefon

Professzionális munkakörnyezet

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt;

Szakmai tréningek;

Szabad hétvégék és rugalmas időbeosztás;

Jó hangulatú és inspiráló munkakörnyezet, fiatalos csapatban

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.