grunwald_karrier_allashirdetes_konstruktor_termektervezo_Turje_web

Grünwald Karrier

Konstruktőr / Terméktervező

Szeretnél maradandót alkotni? Terveznél valami újat, kihívásokra vágysz?

A Grünwald Factory by Z.E.H. Kft. Téged keres konstruktőr / terméktervező pozícióba.

Türje  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Új környezettechnikai termékek, medencék, egyéb innovatív termékek és megoldások továbbfejlesztése, új gyártási terveinek elkészítése;
  • Termék prototípusok, minták készítése;
  • Gyártási rajzok és darabjegyzékek létrehozása;
  • Termékfejlesztő projektek konstrukciós feladatainak megvalósítása;
  • Már meglévő konstrukciók fejlesztése, javítása;
  • Új termelési technológiákban és vizsgálatok fejlesztésében való részvétel;
  • Közreműködés az előfejlesztésekben, alkalmazástechnikában, minőségben, termelésben, technológiafejlesztésben, gyártás előkészítésben;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás minőségügyi területen.

    • Felsőfokú mérnöki végzettség;
    • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel;
    • Ismerj magas szinten egy szakmai szempontból releváns tervezőprogramot.
    • MS Office felhasználói szintű ismerete;
    • Fejlesztő és strukturált gondolkodás;
    • Proaktivitás;
    • Kreatív, bátor gondolkozás.

    Előnyt jelent:

    • Ipari termék- és formatervező mérnök vagy gépészmérnök mérnök végzettség;
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
    • Gyártásban szerzett tapasztalat;
    • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel;
    • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban;
    • Problémamegoldó csapatjátékos hozzáállás.

    Állás, munka területe(i):

    • Konstruktőr
    • Terméktervező

    Amit kínálunk:

    Kreatív környezet, alkotási szabadság, #bedifferent

    Nemzetközi kiálltás látogatás, új műszaki trendek megismerése

    Bejárás támogatás

    Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

    Laptop, mobiltelefon

    Professzionális munkakörnyezet

    Szakmai tréningek

    Szabad hétvégék és rugalmas időbeosztás

    Jó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások