fbpx

Grünwald Karrier

Gépészmérnök

Szeretnél maradandót alkotni? Terveznél valami újat, kihívásokra vágysz?
A Grünwald Factory by Z.E.H. Kft. Téged keres gépészmérnöki pozícióba. Leendő kollégáink feladata új környezettechnikai termékek, medencék, egyéb innovatív termékek és megoldások továbbfejlesztése, új gyártási terveinek elkészítése

A Grünwald Factory by Z.E.H. Kft. Téged keres gépészmérnöki pozícióba. Leendő kollégáink feladata új környezettechnikai termékek, medencék, egyéb innovatív termékek és megoldások továbbfejlesztése, új gyártási terveinek elkészítése.

Türje  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Új innovatív termékek fejlesztése, termék víziók kialakítása;
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése, új gyártási tervek készítése;
  • Termékfejlesztési projektek koordinálása;
  • Gyártásban felmerülő műszaki problémák elemzése, termeléssel együttműködésben azok megoldása;
  • Termék- és folyamathibák elemzésének elvégzése, mindezek dokumentálása, valamint javító intézkedések megtétele/kezdeményezése;
  • Új technológiák, termékek, minőségügyi módosítások bevezetésének ellenőrzése és értékelése;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás minőségügyi területen.

    • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
    • SolidEdge vagy SolidWorks program magas szintű ismerete;
    • Fogékonyság új gépek, berendezések megalkotására;
    • Kreatív, bátor gondolkozás;
    • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség;

    Előnyt jelent:

    • Gyártásban szerzett tapasztalat;
    • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel;
    • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban;
    • Problémamegoldó csapatjátékos hozzáállás.

    Állás, munka területe(i):

    • Gépészmérnök
    • Mérnök

    Amit kínálunk:

    Kreatív környezet, alkotási szabadság, #bedifferent

    Nemzetközi kiálltás látogatás, új műszaki trendek megismerése

    Bejárás támogatás

    Professzionális munkakörnyezet

    Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

    Laptop, mobiltelefon

    Jó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások

    Szakmai tréningek

    Szabad hétvégék és rugalmas időbeosztás