loader image
Grünwald Karrier - Termelési operátor

Grünwald Karrier

B+E kategóriás
gépjárművezető

Környezettechnikai termékek gyártásával foglalkozó, dinamikusan bővülő cégünk keres, gépjárművezető kollégát belföldi munkavégzésre.

Türje  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Kisteher gépjárműveink vezetése a KRESZ-nek, a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően;
  • Trélerek vontatása kisteher gépjárművel (3,5 t-ig);
  • Egyik fő priorítás a vízkezelési termékeink rakodása, szállítása és az Ügyfél telkén történő lepakolása;
  • Belföldi fuvarozási okmányok kezelése, adminisztrálása (menetlevél);
  • Mindennapi munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;
  • Átvételi-, átadási dokumentumok kezelése (szállítólevelek).

AHHOZ, HOGY AZ EMLÍTETT FELADATOKBAN KEZDETEKTŐL SIKEREKET ÉRHESS EL, AZ ALÁBBI KVALITÁSOKRA ÉS TAPASZTALATOKRA LESZ SZÜKSÉGED:

  • B, E kategóriás jogosítvány;
  • Szakmunkásképző vagy szakközépiskolai végzettség;
  • Minimum 2 év vezetési gyakorlat;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • C, E kategóriás jogosítvány;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Balesetmentes vezetési gyakorlat;
  • Targoncavezetői engedély.

Munkaterület:

  • Gépjárművezető
  • B kategóriás gépjárművezető
  • E kategóriás gépjárművezető

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Rugalmas munkaidő

Pontos, kiszámítható bérfizetési morál

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

Bejárás támogatás

Egészségbiztosítási csomag

Szabad hétvége

Jó állapotú, rendszeresen karbantartott gépjármű flotta

Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség

Jó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások