Kiváló lehetőség lakatos és/vagy szerszámkészítő szakemberek számára! Csatlakozz csapatunkhoz Türjén, és légy részese egy dinamikusan fejlődő vállalatnak! Ha szereted a kihívásokat, és szívesen dolgoznál egy innovatív környezetben, ahol kiemelkedő lehetőségek várnak rád, akkor ne habozz, jelentkezz még ma! Ne késlekedj, telefonálj minél hamarabb a lent megadott elérhetőségen! Ismerd meg részleteiben az álláslehetőséget, és légy részese egy inspiráló munkakörnyezetnek, ahol szakmai fejlődésedre is nagy hangsúlyt fektetünk.

Grünwald Karrier

Lakatos és/vagy szerszámkészítő szakemberek

Türje  |  Teljes munkaidő

Hétfő – Péntek: 7 – 15 óra között
Telefon: +36 (30) 300 2102

Kiváló lehetőség lakatos és/vagy szerszámkészítő szakemberek számára! Csatlakozz csapatunkhoz Türjén, és légy részese egy dinamikusan fejlődő vállalatnak! Ha szereted a kihívásokat,
és szívesen dolgoznál egy innovatív környezetben, ahol kiemelkedő lehetőségek várnak rád, akkor ne habozz, jelentkezz még ma!
Ne késlekedj, telefonálj minél hamarabb a lent megadott elérhetőségen! Ismerd meg részleteiben az álláslehetőséget,
és légy részese egy inspiráló munkakörnyezetnek, ahol szakmai fejlődésedre is nagy hangsúlyt fektetünk.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Fémszerkezetek összeállítása, hegesztése (adott műszaki dokumentáció alapján)

  • Általános lakatosmunkák

  • Betanítást követően lemez szerszámok vágása, formázása, hegesztése

AZ ALÁBBI KVALITÁSOKRA ÉS TAPASZTALATOKRA LESZ SZÜKSÉGED:

  • Szakmunkás bizonyítvány

  • Műszaki rajz olvasási készség

  • Önálló- és precíz munkavégzés

  • Lemezhegesztésben vagy megmunkálásban szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Érvényes hegesztő minősítés

Munkaterület:

  • Hegesztő
  • Lakatos

Amit kínálunk:

Kiemelkedő fizetés

Egy műszakos,
6:30-tól 15:00-ig tartó
fix munkaidő

Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Hosszútávú korrekt munkahely

Szabad hétvége

Folyamatos szakmai képzések

Előrejutási lehetőség

Jelentkezni az alábbi telefonszámon tudsz, hétfőtől péntekig: 7 – 15 óra között:

+36 30 300 2102