loader image
Grünwald karrier; műszaki termékfejlesztő mérnök;Pécs

Grünwald Karrier

MŰSZAKI TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Szeretnél maradandót alkotni? Terveznél valami újat, kihívásokra vágysz?

A Grünwald Factory by Z.E.H. Kft. Téged keres műszaki termékfejlesztő mérnök pozícióba.

Pécs  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Új környezettechnikai termékek, medencék, egyéb innovatív termékek és megoldások továbbfejlesztése, új gyártási terveinek elkészítése
  • Termék prototípusok, minták készítése
  • Gyártási rajzok és darabjegyzékek létrehozása
  • Konkurens termékek elemzése, már meglévő konstrukciók fejlesztése, javítása
  • Új termelési technológiákban és vizsgálatok fejlesztésében való részvétel
  • Közreműködés az előfejlesztésekben, alkalmazástechnikában, minőségben, termelésben, technológiafejlesztésben, gyártás előkészítésben
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás minőségügyi területen

AHHOZ, HOGY AZ EMLÍTETT FELADATOKBAN KEZDETEKTŐL SIKEREKET ÉRHESS EL, AZ ALÁBBI KVALITÁSOKRA ÉS TAPASZTALATOKRA LESZ SZÜKSÉGED:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
  • Stabil SolidEdge vagy SolidWorks rajzolási tudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Fejlesztő és strukturált gondolkodás
  • Proaktivitás
  • Kreatív, bátor gondolkozás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Ipari termék- és formatervező mérnök vagy gépészmérnök mérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel
  • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban
  • Problémamegoldó csapatjátékos hozzáállás.

MUNKATERÜLET

  • Műszaki termékfejlesztő mérnök

Amit kínálunk:

Kreatív környezet, alkotási szabadság, #bedifferent

Nemzetközi kiálltás látogatás, új műszaki trendek megismerése

Bejárás támogatás

Laptop, mobiltelefon

Professzionális munkakörnyezet

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

Szakmai tréningek

Szabad hétvégék és rugalmas időbeosztás

Jó hangulatú és inspiráló munkakörnyezet, fiatalos csapatban

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.