loader image
grunwald_allashirdetes_tervezomernok_gyakornok_pecs__

Grünwald Karrier

Tervezőmérnök gyakornok

Ha szeretnél egy igazán fiatalos, európai stílusban dolgozó csapat része lenni, itt a lehetőség számodra.

A GRÜNWALD olyan fiatalok jelentkezését várja, akiket vonz a független, felelős, minőségi mérnöki munka, most folytatják vagy már befejezték felsőfokú tanulmányaikat.

Ha szeretnél egy igazán fiatalos, európai stílusban dolgozó
csapat része lenni, itt a lehetőség számodra.

Pécs  | TELJES VAGY RÉSZMUNKAIDŐ

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Műszaki rajzok készítése 2D-ben (ArchiCad vagy AutoCad);
  • Engedélyezési, kiviteli tervek és szükség esetén gyártmánytervek készítése;
  • Műszaki dokumentációk elkészítése;
  •  Egyeztetés a megrendelőkkel, hatóságokkal, társtervezőkkel.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra lesz szükséged:

  • Frissen befejezett / Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok;
  • ArchiCad / AutoCad ismeret;
  • Kreatív, bátor gondolkozás;
  • Legalább heti 4×4 óra munkaidő vállalása.

Előnyt jelent:

  • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni;

  • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban;

  •  Problémamegoldó és csapatjátékos hozzáállás.

Állás, munka területe(i):

  • Tervezőmérnök
  • Gyakornok

Amit kínálunk:

Kreatív környezet, alkotási szabadság, #bedifferent

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatunk biztos munkalehetőséget nyújt

Professzionális munkakörnyezet

Lehetőséget biztosítunk folyamatos szakmai fejlődésre és széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzésére;

Szabad hétvégék és rugalmas időbeosztás

Jó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.