fbpx
loader image
Grünwald Karrier - Építésvezető állás

Grünwald Karrier

Építésvezető

Lehet, hogy épp Te hiányzol dinamikus, lelkes csapatunkból? Szeretsz közösségben, felelősséget vállalva dolgozni? Telephelyünkön a jövő vizes ökoszisztémáinak termékeit fejlesszük és gyártjuk. Az épületüzemeltetés csapatunkba keresünk építésvezetőt, ahol barátságos, segítőkész kollégákkal körülvéve kamatoztathatod eddig megszerzett tudásod és tapasztalataidat.

Türje  |  Teljes munkaidő

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Biztosítani a telephelyi épületek, berendezések hatékony felújítását, karbantartását, üzemeltetését;
  • Karbantartási feladatok megszervezése;
  • A telephely fejlesztésének koordinációja tervezőkkel, vezetőséggel;
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, műszaki leírások azok tartalmának ellenőrzése;
  • Kivitelezők koordinálása, munka eredményének ellenőrzése, átadás – átvétel;
  • Összehangolni a különböző szakterületek munkájának beruházási, karbantartási feladatait;
  • Motiválni, fejleszteni a csapatodat a jó teljesítmény elérése érdekében.

  • Építésvezetői tapasztalat / Kivitelezői tapasztalat / Vállalkozói tapasztalat;
  • 3 év irányítási tapasztalat;
  • Műszaki szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség

Amit kínálunk:

Rugalmas munkarend

Versenyképes bér

Célprémium

Szakmai fejlődési lehetőség dinamikusan fejlődő környezetben

Jó hangulatú, támogató csapat

Jelentkezni telefonon 7 – 16 óra között tudsz a +36 30 432 3133 telefonszámon, vagy küldj önéletrajzot az alábbi e-mail címre!