Grünwald Karrier

Műszaki előkészítő

Műszaki előkészítő pozícióba keresünk munkatársat, fiatal csapatba, profi munkakörnyezetbe, izgalmas és innovatív projektekre, Pécs belvárosi irodai munkavégzésre.

Pécs  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Árajánlatok készítése;
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, ügyfelekkel;
  • Projektek műszaki menedzselése;
  • Átadási dokumentációk összeállítása;
  • Műszaki adminisztráció;
  • Döntés-előkészítő összefoglalók előkészítése;
  •  Anyagmegrendelési feladatok elvégzése;
  • Árajánlatok bekérése, feldolgozása, összehasonlítása.

AHHOZ, HOGY AZ EMLÍTETT FELADATOKBAN KEZDETEKTŐL SIKEREKET ÉRHESS EL, AZ ALÁBBI KVALITÁSOKRA ÉS TAPASZTALATOKRA LESZ SZÜKSÉGED:

  • Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:
  • Középiskolai végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent);
  • Műszaki beállítottság;
  • Szereted a modern technológiákat, szeretnél sikeres lenni;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudással bírsz (Excel, Word, Outlook, stb.).

Amit kínálunk:

Kiemelt fontoságú az előrelépési, karrier lehetőség

Európai modern gondolkodásmód

Pontos, kiszámítható bérezés

Szakmai és nyelvi fejlődési-, szakmai továbbképzések

Családias hangulat, összetartó csapat

Stabil, megbízható cég háttér, több mint 150 fővel

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, szakmai portfólióval és fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.