loader image

Grünwald Karrier

Piackutató

Piackutató pozícióba keresünk munkatársat, fiatal csapatba, profi munkakörnyezetbe, izgalmas és innovatív projektekre, Pécs belvárosi irodai munkavégzésre!

Piackutató

Pécs, Rákóczi u. 1.  |  Teljes munkaidő

karrier@grunwald.co.hu

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Piacfelmérés;
  • Internetes adatgyűjtés;
  • Termékkereslet figyelése és elemzése;
  • Együttműködés és közös gondolkodás a fejlesztőkkel és az üzleti területekkel;
  • Javaslatok megfogalmazása a menedzsment részére, termékfejlesztésre vonatkozóan;
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Ahhoz, hogy az említett feladatokban kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent;
  • Jól kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása;
  • Kreativitás és rendszerszemlélet;
  • Erős analitikus és problémamegoldó készség;
  • Logikus, analízísre és szintézisre képes gondolkodás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakami tapasztalat;
  • Magabiztos német nyelvtudás;
  • Proaktív személyiség;
  • Műszaki szemlélet/érdeklődés.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Piackutató
  • Marketing

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag

Különleges, izgalmas projektek; kihívásokkal teli, változatos munkakör

Fejlesztési projektben vehetsz részt

Nemzetközi kiállításokon és modern technológiákról szóló konferenciákon való részvétel

Egészségbiztosítási csomag

Részleges home office lehetőség

Érdekel? Vágj bele!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelölésével, az alábbi e-mail címen tudsz.