Grünwald Karrier

Termék marketing menedzser

Jó kommunikációs és értékesítési képességekkel rendelkezel? Otthon vagy a social media felületek kezelésében és szeretsz kutatni az interneten? Akkor nálunk a helyed! Cégünk környezettechnikai (esővízgyűjtő, szennyvíztároló) és have fun (gyorspince, jakuzzi) termékek forgalmazásával foglalkozik viszonteladók számára.

Székelyudvarhely, Románia  |  Teljes munkaidő

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Termékeink bemutatása az érdeklődőknek (személyesen, telefonon vagy emailben)
  • Viszonteladói rendszer támogatása, kapcsolattartás
  • A vásárlók és viszonteladók kapcsolatfelvételének segítése
  • Piacfelmérés, termékkereslet figyelése és elemzése
  • Social media felületek kezelése megadott anyagok alapján (facebook, insta stb.)
  • Helyszínekre való kitelepülés, termék brand népszerűsítése

AHHOZ, HOGY AZ EMLÍTETT FELADATOKBAN KEZDETEKTŐL SIKEREKET ÉRHESS EL, AZ ALÁBBI KVALITÁSOKRA ÉS TAPASZTALATOKRA LESZ SZÜKSÉGED:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
  • Kreativitás és rendszerszemlélet
  • Értékesítői szemlélet

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Proaktív személyiség

MUNKAVÉGZÉS HELYE, IDEJE:

Irodai munkakörnyezet, szombatonként helyszínekre való kitelepüléssel

    • Kedd-Péntek: 08:00 – 16:00 (iroda)
    • Szombat: 08:00-12:00 (iroda vagy kitelepülés)

Amit kínálunk:

Versenyképes bér

Stabil vállalat

Kiemelt fontoságú az előrelépési, karrier lehetőség

Laptop, mobiltelefon

Szakmai fejlődési lehetőség